Sağlık Turizmi

Sağlık Turizmi

  • Sağlık Turizmi
Eklenme Tarih : 2018-05-24
6710 Görüntülenme

      Özel Hatem Hastanesi, her türlü tetkik ve tedavinin yapıldığı, çağdaş tıp teknolojisiyle donatılmış yapısı, modern ve uzman kadrosuyla  Gaziantep’in önde gelen hastanelerinden biridir.

2006 yılında kurulan hastanemiz  2015 yılında mevcut alanını genişleterek kapalı alanı 3500 metrekareden 12500 metrekareye,59 olan yatak kapasitesini 118 yatak kapasitesine çıkarmış ve her geçen gün teknolojisini, hasta memnuniyetini ve branşlarını artırarak büyümeye devam etmektedir. Uluslar arası standartlarda hizmet veren hastanemizde ,  branşında  deneyimli tercümanlar ve sağlık turizmi alanında kurulan ekibimiz ile hastaların tüm süreçleri yönetilerek  profesyonelce hizmet verilmektedir.


EV ORTAMININ RAHATLIĞINI ARATMAYACAK BİR YAKINLIK

Tüm branşlarda hizmet veren hastanemizde ,  her şey hastaların sağlığı , rahatı ve konforu için dizayn edilmiştir. Tüm odalarda hemşire çağrı sistemi ile desteklenen  her pozisyona ayarlanabilir otomatik kumandalı yataklar, refakatçi konforu düşünülerek hazırlanan açılabilir yatak-koltuk  ,banyo-tuvalet, telefon, acil durum telefonu, kablolu televizyon yayını, mini buzdolabı, oda servisi, merkezi sistem klimalarıyla süit oda olanaklarıyla hastalara sağlıklı ve konforlu hizmet sunulmaktadır.

  İleri teknolojinin kullanıldığı hastanemizde özel sağlık sigortalarıyla anlaşmamız bulunmaktadır.


TERCÜMANLAR VE EKİP  RUHUYLA  HİZMET

Arapça  , İngilizce ve Almanca dillerinde deneyimli tercümanlarımız ve ekibimiz  öncülüğünde  hizmet veren hastanemizde;  iletişim , ulaşım ve konaklamaya kadar tüm  süreçlerde en kaliteli hizmet yelpazesi sunulmaktadır.

 

HASTA MEMNUNİYETİ

Hasta memnuniyetinden  ödün vermeyen hastanemizde  , gelen her bireyi kendi ailemizin birer ferdi gibi ağırlayıp , tüm işlemlerinizde size hizmet etmekten onur duyarız. 


E-mail : saglikturizmi@hatemhastanesi.com