Size ve sevdiklerinize değer veriyoruz

Tüm aileniz için en iyi tedavi hizmetlerini sağlıyoruz

Özel Hatem Hastanesi alanlarında uzmanlaşmış doktor kadrosuyla en özel hizmetleri ile yanınızda

Özellikli Hizmetlerimiz

CheckUp Hizmetleri

Check – up Nedir ? Sağlık sorunu olmayan bir kişinin, olası hastalıklarını, erken dönemde tespit edilmesini ve önlem alınmasını amaçlayan; yaş genetik yapı ve çevresel faktörler dikkate alınarak, yapılan sağlık.
Daha Fazla

Diyabet Cerrahisi

Diyabet Cerrahisi Tip 2 Diyabet (Şeker Hastalığı) nedir? Tip 2 diyabet daha çok erişkinlerde görülen vücudun ürettiği insulini verimli kullanamaması sonucu kan şekeri yüksekliği ile seyreden kronik bir hastalıktır. Toplumun…
Daha Fazla

Estetik ve Plastik Cerrahi

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi tüm vücut yüzeyinde deri derialtı ve kemikler etkileyen her türlü defektin (boşluğun) onarılmasına çalışır. Bunu yaparken temel kural hangi dokular kaybolduysa ona benzer dokularla onarım yapmaktır.Hastanemizde.
Daha Fazla

İnfertilite

Kısırlığın birçok nedeni vardır, ancak en yaygın olanı, yumurtalıkların düzenli olarak yumurta bırakmaması anlamına gelen yumurtlama bozukluğudur. Yumurtlama bozuklukları menopoz, polikistik over sendromu (PCOS), tiroid hastalığı ve diğer tıbbi durumlardan.
Daha Fazla

Kanser Cerrahisi

Kanser cerrahisi, çok fazla uzmanlık ve deneyim gerektiren karmaşık bir süreçtir. Hafife alınacak bir şey değilldir.Tüm kanser ameliyatlarının aynı olmadığını hatırlamak önemlidir. Örneğin, bazı kanserler tek başına ameliyatla alınabilirken, bazıları.
Daha Fazla
Obezite ve Metabolik Cerrahi
Obezite ve Metabolik Cerrahi

Obezite ve Metabolik Cerrahi

Obezite, vücudumuzda aşırı miktarda yağ birikmesidir. Bir başka tanımlama ise vücuda alınan enerjinin harcanandan daha fazla olması durumudur. Dünya Sağlık örgütü verilerine göre, 2017 yılı itibari ile dünyada yaklaşık 2.
Daha Fazla

Sağlık Turizmi

Tüm branşlarda hizmet veren hastanemizde , her şey hastaların sağlığı , rahatı ve konforu için dizayn edilmiştir. Tüm odalarda hemşire çağrı sistemi ile desteklenen her pozisyona ayarlanabilir otomatik kumandalı yataklar,.
Daha Fazla

Uzmanlaşmış Jinekoloji

Uzmanlaşmış jinekoloji, kadın üreme sistemi, hastalıkları, cerrahi ve doğum bakımı ile ilgilenen tıp dalıdır.Hem tıbbi hem de cerrahi yönü olan tıbbi bir uzmanlık alanıdır. Kadın üreme sisteminin tüm hastalıklarının teşhisini,.
Daha Fazla

Sağlık Rehberi