Size nasıl yardımcı olabiriz ?

  Her türlü görüş, öneri ve şikayetinizi bildirin.

  Hızlı İletişim Kurun

  Herhangi bir tıbbi sorunuz için iletişime geçin.

  Merkez konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Özel Hatem Hastanesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Özel Hatem Hastanesi yakınından geçen güzergahları vardır. Özel Hatem Hastanesi’ ne en yakın durak Ulu Camii 931 nolu duraktır. Durağa ait toplu taşıma araçlarının numaralarını sizler için aşağıda belirtmiş bulunmaktayız. Oğuzeli istikametinden gelebilmek için B39 – B89 nolu toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz.

  Mavikent – Karataş 1 istikametinden gelebilmek için B39 – B59 – B79 nolu toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz. İpekevler – Karataş 2 istikametinden gelebilmek için B49 – B58 – B80 nolu toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz. Onkoloji istikametinden gelebilmek için B77 – B60 nolu toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz.

  Beykent – Otogar istikametinden gelebilmek için B59 nolu aracı tercih edebilirsiniz.

  Özel Hatem Hastanesi’ne en yakın tercih edebileceğiniz diğer bir durak ise Sanko Park Durağı’dır.

  Durağa ait toplu taşıma araçlarının numaralarını sizler için aşağıda belirtmiş bulunmaktayız. İbrahimli istikametinden gelebilmek için B49 – B62 nolu toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz.

  Beykent istikametinden gelebilmek için B84 nolu toplu taşıma aracını tercih edebilirsiniz. Beykent – Kayaönü istikametinden gelebilmek için B77 – B35 nolu toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz. Şehir dışından gelen misafirlerimiz için gelebilme olanakları aşağıda belirtildiği gibidir. Uçak ile gelen misafirlerimiz havalimanına ait HAVAŞ toplu taşıma aracını tercih edebilir, uygun mevkilerde inerek yukarda belirtilen toplu taşıma araçlarını tercih ederek kolaylıkla Özel Hatem Hastanesi’ne gelebilirler.

  Şehirler arası otobüs yoluyla gelen misafirlerimiz yukarıda belirttiğimiz otogar istikametine ait toplu taşıma araçlarını tercih edebilirler.