Herhangi bir tıbbi sorunuz için iletişime geçin.

Merkez konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Özel Hatem Hastanesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Özel Hatem Hastanesi yakınından geçen güzergahları vardır. Özel Hatem Hastanesi’ ne en yakın durak Ulu Camii 931 nolu duraktır. Durağa ait toplu taşıma araçlarının numaralarını sizler için aşağıda belirtmiş bulunmaktayız.

Oğuzeli istikametinden gelebilmek için B39 nolu toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz.

Mavikent – Karataş -Akkent istikametinden gelebilmek için B62 nolu toplu taşıma ulaşım araçlarını tercih edebilirsiniz. Beykent istikametinden gelebilmek için B58, Merveşehir istikametinden gelebilmek için B59-M16, Gazikent istikametinden gelebilmek için B79, B80, Seyrantepe istikametinden gelebilmek için B33-B80, Güvenevler  istikametinden gelebilmek için M08, Batıkent istikametinden gelebilmek için B49, Beştepe-Onkoloji istikametinden gelebilmek için  S08 toplu  taşıma ulaşım araçlarını tercih edebilirsiniz.   

Otogar istikametinden gelebilmek için B59, BO8, B35, B46 nolu aracı tercih edebilirsiniz.

Özel Hatem Hastanesi’ne en yakın tercih edebileceğiniz diğer bir durak ise Sanko Park Durağı’dır.

Uçak ile gelen misafirlerimiz havalimanına ait HAVAŞ toplu taşıma aracını tercih edebilir, uygun mevkilerde inerek yukarda belirtilen toplu taşıma araçlarını tercih ederek kolaylıkla Özel Hatem Hastanesi’ne gelebilirler.

Tramvay ile ulaşımı tercih eden misafirlerimiz 25 Aralık Devlet Hastanesi Durağında  inerek ortalama 15 dakikalık  yürüme mesafesi ile hastanemize ulaşabilirler.

Şehirler arası otobüs yoluyla gelen misafirlerimiz yukarıda belirttiğimiz otogar istikametine ait toplu taşıma araçlarını tercih edebilirler.