Ameliyathane

Ameliyathane

Eklenme Tarih : 2016-07-13
4123 Görüntülenme

Hastalarda ve doktorlarda güveni sağlayan en önemli faktörlerden biri ameliyat odalarının teknik alt yapısıdır. 3 adet ameliyat odasından oluşan ameliyathanemiz merkezi sterilizasyon sistemi, havalandırma sistemi ve kullanılan cihazlar hasta güvenliği için ideal koşulları oluşturmaktadır.

Ameliyathanemizde tüm cerrahi branşlarda kapalı ameliyatlarımız konforlu bir şekilde uygulanabilmektedir. Tüm ameliyahane hizmetleri sistemli, düzenli ve alıcı bir şekilde verilmektedir.

Ameliyatlar arasında ve genel olarak ameliyatlara temizliği belirli bir program çerçevesinde, eksiksiz ve sürekli olarak yapılmaktadır. Ameliyathanelerimizin her türlü ısı, nem ve dezenfeksiyon kontrolleri de belirli periyodik aralıklarla tekrarlanarak yapılmaktadır.

Profesyonel ekiplerimiz, hasta güvenliğini baz alarak, tedavi süreci içerisinde her türlü teknik alt yapıdan faydalanarak hizmet vermektedir.

Her yaş grubuna yapılan ameliyatlarda anestezi uygulaması başarıyla gerçekleştirilmektedir. Ameliyat sonrası ağır tedavisi için konsültasyon hizmetleri de verilmektedir. Hasta konforu ve güvenli tedavi edilebilmesi göz önünde bulundurularak, hasta hizmetleri güler yüzle ve profesyonel ekiplerimizce verilmektedir.

Bölüm Doktorlarımız

Eyüp TUTAK

Uzm. Dr. Eyüp TUTAK

Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Randevu Al
Mete CANOĞULLARI

Uzm. Dr. Mete CANOĞULLARI

Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Randevu Al