Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri

 • Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi defterine bizim ile ilgili düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

EN SON GELEN MESAJLARINIZ

 • Eymen Mohammed

  The hospital provides a very good service for the foreigners. The hospital employees are very cooperative and they provide the patient with the documents when needed. The prices are reasonable. Thanks to the hospital.

 • GAMZE UÇAR

  HATEM HASTANESİ DOĞUM SERVİSİNDE ÇALIŞAN TEMİZLİK GÖREVLİLERİ VE YAPTIKLARI TEMİZLİKTEN İNANILMAZ MEMNUN KALDIM. EKİBİ TEBRİK EDERİZ

 • ÖZGE ÇILGIN

  HATEM HASTANESİNDE DOĞUM YAPTIM DOKTORUM YILMAZ GENCO YA İLGİ VE ALAKASINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM O KADAR HASTANE GEZDİM PERSONELLERİ ÇOK GÜLER YÜZLÜ VE CANA YAKIN TEMİZLİK 10 NUMARA 1301 NUMARALI ODADA YATTIM. TÜM HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.

 • ZELİHA ARSLANLAR

  BEN ZELİHA ARSLANLAR HASTANENİZİN TEMİZLİK VE İLGİSİNDEN ÇOK MEMNUN OLDUM. TEMİZLİK ELEMANI EMİNE HANIM ÇOK İLGİLENDİ. TÜM HASTANE ÇALIŞANLARI VE ÖZLLİKLE HEMŞİRE HANIMLARDAN DA ÇOK MEMNUN KALDIM. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

 • Osman Kaplan

  2011 ve 2014 yıllarında eşim doğum yaptı hastanede görmüş oldugu ilgi ve alaka hoş güler yüz beni fazlası ile memnun etti tüm emegi geçen herkese sonsuz teşekkürler

 • İĞDE ÇALDIRAN

  HASTANEDEN VE DOKTORUMDAN MEMNUN KALDIM.TEŞEKKÜR EDERİM.

 • EMİNE BEYSÜLÜN

  HASTANE SERVİSİ OLARAK HASTANE PERSONELİ GEREKEN HEPSİNDEN AYRI AYRI ÇOK TEŞEKKÜRLER GÜLER YÜZ SEVGİ DOLU VE ANLAYIŞINIZ İÇİN HİZMET DİYALEK İLGİ ALAKA İÇİNDE HEPİNİZDEN TEK TEK ALLAH RAZI OLSUN BİZE VERDİĞİNİZ İÇİN ALLAHTA İŞİNİZİ RAST GETİRSİN BAŞTA DOKTOR HANIMDAN VE EBE HANIMDAN HEMŞİRELERDEN BÜTÜN ÇALIŞANLARDAN ÇOK MEMNUNUZ ÇOK TEŞEKKÜRLER HER ŞEY İÇİN ÇOK SAĞOLUN ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK.

 • ZEYNEP ESEN

  ARKADAŞLARIMIZA DOSTLARIMIZA ALDIĞIMIZ HİZMETTEN İLGİ VE ALAKADAN ÇOK ÇOK MEMNUN KALDIĞIMIZI TAVSİYE EDECEĞİMİZ EN TEMİZ ,EN GÜZEL,EN ANLAYIŞLI VE DE ÇOK İLGİLİ BİR HASTANE OLAN HATEMİ SEVE SEVE TAVSİYE EDECEĞİM. TÜM PERSONELLER İŞİNİ BENİMSEYEREK VE SEVEREK YAPIYORLAR.BU DA BİZ HASTALARA ÇOK GÜZEL BİR ŞEKİLDE POZİTİF ENERJİ OLARAK GEÇİYOR.ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER.

 • FATMA KOCA

  HATEM HASTANESİNDE KADIN DOĞUM SERVİSİNDE 7 GÜNDÜR YATMAKTAYIM SERVİSTE BENİMLE İLGİLENEN HEMŞİRE BURCU YÜCE YARDIMLARINDAN, BANA OLAN İLGİSİ, GÜLER YÜZÜ HERŞEYİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIM. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

 • BELGİN KURTOĞLU

  09.03.2021 TARİHİNDE HASTANENİZDE SEZERYAN OLDUM.YATIŞ BÖLÜMÜNDEKİ HEMŞİRE ARKADAŞLAR DİĞER SAĞLIK ELEMANLARINIZ,AMELİYATHANEDEKİ ANESTEZİ EKİBİNİZ HEPSİ ÇOK İLGİLİ KİBAR İNSANLAR HİZMETİNİZ TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL DOKTORUMM M.FETHİ GÜÇER' E VE TÜM EKİBİNİZE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.İLGİNİZE

 • GÜLNARA İNANÇ

  GENEL OLARAK HASTANEDEN ÇOK MEMNUNUZ ÖZELLİKLE DOKTORUMUZ MEHMET YILMAZ GENCO DAN VE ÇALIŞANLARDAN HERKES ÇOK İLGİLİ Bİ ŞİKAYETİMİZ YOK.ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUZ.

 • İLKYAZ ŞİMŞEK

  HASTANENİZİN KADIN DOĞUM POLİKLİNİĞİNDE HAMİLELİK DÖNEMİM BOYUNCA MUAYENE OLMAYA GELİYORDUM.BUGÜN GECE SAAT 01:00 DAN 16:30 A KADAR DOĞUM SÜRECİNE GİRDİM. HEM DOKUZ AY BOYUNCA İLGİLERİNİZ HEM DE BUGÜN DOĞUM SÜRECİNDEKİ HASTANENİZ DOKTORU NAZAN HANIM VE EBELER HEMŞİRELER HEPSİ SON DERECE İLGİLİ İNSANLAR . ÇOCUĞU SAAT 10:00 DA KUCAĞIMA ALDIM.İKİMİZDE ÇOK MUTLUYUZ. HATEM HASTANESİ PERSONELLERİNE AYRICA NAZAN HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

 • İSMAİL ALDEMİR

  HASTANEYE GELİŞİMİZDEN TABURCU OLANA KADAR GÖSTERİLEN İLGİ ALAKA VE HİZMETTEN MEMNUN KALDIK.TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

 • SERAP POLATDEMİR

  08.03.2021 tarihli doğumum gerçekleşmiştir.Ben ve bebeğimin sağlığı çok şükür iyi ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.Doktoruma ve hemşirelerimize. memnun kaldım.

 • HÜSEYİN KARA

  HATEM HASTANESİNDEN ÇOK MEMNUNUZ DOKTORUMUZDAN VE ÇALIŞAN PERSONELDEN MEMNUN KALDIK. VERDİĞİNİZ HİZMETTEN ÖTÜRÜÇOK MEMNUN KALDIK TEŞEKKÜRLER.

 • İPEK ARSLAN

  tavsiye üzerine hastanenizin kadın doğum doktoru Nazire Öztürk'ü tercih ettik. Tereddütümüz vardı ilk başlarda .Ancak gerek muayene gerekse doğumda hiçbir sıkıntı yaşamadık.Sezeryan doğumu çok başarılı ve hızlı bir şekilde geçti. Bu süreçte hemşirelerimizden de memnun kaldıık.Bizler de çift olarak hastanenizi ve doktorlarınızı tavsiye edeceğiz.herşey için teşekkürler ....

 • Nisa Kurçak

  Merhaba ben cildiye doktoru Abbas hocaya çok teşekkür ediyorum çok memnun kaldım Tuğba hoca da çok ilgili ve güler yüzlüydü :)

 • Mehtap

  Saglikli, insani iletişim her kurumda cok onemli bir kriter, bu anlamda fikrimi degistiren soyadını bilemedigim raportör SOLMAZ hanima cok tesekkur ediyorum. Bir ogretmen olarak (beni hatirlamasi adına meslegimi ekliyorum :) iyi ki hayatta guzel anlayışlı insanlar var... hatem hastanesinin hep böyle kaliteli eleman seçmesi dileklerimle.

 • TUĞBA DENİZ

  MERHABALAR; HASTANENİZİ SAYIN DOKTORUM NAZAN ÖZDEMR'İN SAYESİNDE TERCİH ETTİM.MESLEĞİNİ SEVERE YAPAN,HASTALARINA ÖNEM VEREN, İLGİLİ VE TATLI DİLLİ BİR DOKTOR. İLK DOĞUMUMU BURADA YAPTIM. OYSAKİ LK BEBEĞİMDE BAŞKA HASTANELERDE BAŞKA BAŞKA DOKTORLARLARA DA GİTMİŞTİM. NAZAN HANIMI TANIYINCA İKİNCİ ÇOCUĞUMU DA BURADA DOĞURDUM. KIZ KARDEŞİMDE ONU TERCİH ETTİ. ANNEMDE BAŞKA BİR RAHATSIZLIKTAN DOLAYI NAZAN HANIMA AMELİYAT ETTİRDİK. BEN BÖYLE ŞEKER BİR DOKTOR GÖRMEDİM DER. ASIK SURATLI İNSANLARDAN DOLAYI KIZI YAŞINDAKİ DOKTORUN KARŞISINDA BİLE İKİ BÜKLÜM OLUR, ŞEFKATİNDEN KONUŞAMAZ.AMA NAZAN HANIM ANNEME ANNEM DİYOR. YERİ GELİYOR AYAĞA KALKIYOR SAĞOLSUN. MAHCUP OLUYORUZ. NEYSE ÇOK UZATTIM. NAZAN HANIM HAYATTAKİ E BÜYÜK ŞANSIMIZ SAĞOLSUN. BU ARADA GÜLERYÜZLÜ HEMŞİRELERE DE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

 • ENGİN KUZUCU

  GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİ VE GÜLER YÜZLÜ ÇALIŞANLARINIZDAN OLDUKÇA MEMNUNUZ Kİ 3. ÇOCUĞUMUZUDA YILMAZ BEY' E EMANET ETTİK. ÖZELLİKLE 3.KAT KADIN DOĞUM SERVİS HEMŞİRESİ KÜBRA HANIMA POZİTİFLİĞİ VE İÇTENLİĞİ İÇİN AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ.

 • YÜKSEL DURMAZ

  HASTANEDEN MEMNUN KALDIM.HEMŞİRELER GÜLER YÜZLÜ TEMİZLİK VE HİJYEN İYİ.

 • HALİL İBRAHİM AKSOY

  İLGİ ALAKA ÇOK GÜZEL DOKTOR HANIM 10 NUMARA HASTANE ORTAMI ÇOK TEMİZ .İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

 • SEVCAN YALÇINKAYA

  HASTANE PERSONELİNİZDEN MEMNUN KALDIK.ODAMIZ TEMİZDİ VE TEMİZLİK İÇİN SIK SIK GELİYORLARDI. HEMŞİRELER GÜLER YÜZLÜ VE YARDIM SEVERDİ.SORUNLARIMIZA ÇÖZÜM BULMAYA ÇALIŞTILAR.GENEL OLARAK HERŞEY İYİYDİ. TEŞEKÜRLER…

 • ZELİHA ÇABAN

  BURDA ÇALIŞAN HEMŞİRELERDEN RAZIYIM BU YAPILAN HİZMETTEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

 • Hamdiye korhan

  Kardiyoloji doktoru Mehmet Hayri Alıcıya ilgisi ve alakasından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Karşısındaki kisiye ailesinden biriymiş gibi davranıyor. Çok memnun kaldım

 • NECLA & SUZİ BALIKÇIOĞLU

  MERHABA HATEM HASTANESI 2.KAT SAGLIK CALISANLARINA SONSUZ TESEKKUR EDERIZ.PANDEMI SURECINDE BIZE BIR AILENIN SICAKLIGINI HISSETTIRDILER..OZELLIKLEDE BUSRA HEMSIRE HEM BANA KIZ KARDES OLDU,HEMDE ANNEME BIR KIZ EVLADI GIBI DAVRANDI...ORDAKI BUTUN HEMSIRELERDEDE AYNI ILGIYI GORDUK..SAGLIKLA KALIN ❤❤

 • Ayşegül Keskinsoy

  Harika bir hastane gerçekten ilgi ve alaka çok iyi herkese tavsiye ederim

 • M.yilman

  Bebeğimiz 26.06.2020 de dünyaya geldi.lakin o günden beri öyle yoğun bir tempoya girdik ki (gerek covid gerek ailevi) bebeğimizi sağlıklı bir şekilde elimize vesile olan Dr. Nazire Öztürk hanımefendi ye teşekkür edemedik. Nazire Hanım HATEM e değer katan bir hekimsiniz. Büyük işletmeler ancak sizin gibi değerli üyeleri ile büyük bir aile olabiliyor ve bunu surdurebiliyor. Siteye bile bu kadar geç yazdık. İnşallah en kısa sürede ziyaretinize de geleceğiz Nazire Hanım. Güler yüz ilgi alaka ve muazzam tecrübesi ile tüm 9 aylık süreci desteğinizle sorunsuz attik. Cok teşekkürler Nazire Hanım. İyiki varsınız. Sağlıklı huzurlu günler bir ömür boyu başarılar dileriz.

 • Özlem Yıldırım

  Bu pandemi döneminde acil servise kızım ve ben muayene için gittiğimizde acil hekimlerinden Sedat Ekinci beyefendi bizimle kendi ailesinden bir fert gibi ilgilendi.Tamamıyla ilgisiyle,bilgisiyle tam bir hekim teşekkürlerimi sunuyorum.Meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum.

 • NİSA ARIK

  Eşimin üroloji bölümündeki tanı ve tedavisi sürecinde yakın ilgisini esirgemeyen,operasyonunu başarıyla gerçekleştiren sayın Dr.Kazım BİLECEN beyefendiye, gülen yüzü , ilgisi ve kibarlığıyla farkını belli eden üroloji asistanı Şule hanımefendiye, 13.08.2020 tarihinde eşimin operasyon işlemleri sırasında ve yatarken ilaçlarının takibini titizlikte takip eden ,her işlemini sevgiyle ilgiyle yapan işinde çok başarılı olduğuna inandığım dahiliye servis hemşiresi Gülben hanımefendiye,yakın ilgisi ve güler yüzüyle tetkiklerini hızla sonuçlandıran, Labaratuvarda görevli Büşra hanımefendiye ve Hatem ailesine teşekkürlerimi sunarken bu çalışanların örnek davranışlarından ve görev bilinçlerinden dolayı takdire layık olduklarını belirtmeden geçemiyeceğim. Sevgiler

 • Eda bal

  Oğlumu yüksek ateş nöbetiyle acile getirdiğim andan itibaren oğlumla kendi çocuğu gibi ilgilenen acil hekimi Sedat Beye ilk günden beri doktorumuz olan Mustafa Çiftçi hocamıza ve kaldığımız 4 gün boyunca 2. Katta görev yapan bütün hemşire hanımlara temizlik personeline ve hatta yemekhane personeline ne kadar teşekkür etsem azdır. Her biri diğerinden nazik, anlayışlı bilgili ve mahremiyete saygılı. Sorduğum her sorunun cevabını hemen aldım oğlumla kendi çocukları gibi ilgilendiler. Sürekli tertemiz bir oda da kalmamız için ellerinden geleni yaptılar. Gerçekten burada yazılabilecek teşekkür çok az kalacak sizin gibi personeller için. her birinizin tek tek isme sıralamak isterdim ama ne yazık ki bilmiyorum. Her şey için Teşekkürr ederiz iyi ki varsınız.

 • Ebru Ö.

  Dahiliye Doktoru Halil Kalli Beyefendinin, hastalarına olan ilgisi Güler yüzü mesai kavramına takılmadan hastalarına zaman ayırması sekreterine arattırmak yerine hastalarını bizzat kendisinin arayarak sonuçları hakkında bilgilendirmeleri ve ilgisi için buradan teşekkür etmek istiyorum,Güler yüzünün bütün doktorlarımıza örnek olması dileğiyle

 • Hüseyin

  Gastroenteroloji bölümündeki muzaffer hocama ve danışmanına çok teşekkür ediyorum çok memnun kaldım

 • Mustafa Yılmaz

  Eşimin göğsünde doğum sonrasında süt birikmişti. Yönlendirmeleri ve nazik yaklaşımı bizi etkiledi... Memnun kaldık... Hem kendisine hem de asistanına bir kez daha buradan teşekkür ederiz...

 • HASAN DAĞLIOĞLU

  DAYANILMAZ BEL AĞRILARIM VE YÜRÜME ZORLUĞUM NEDENİ İLE TEVFİK BEYİN İSMİNİ DUYARAK MUAYENEYE GELDİM . YURTDIŞINDA YAŞIYORUM AMA HASTANENİZ VE DOKTOR TEVFİK BEY KADAR KALİTELİ BİR HİZMET ALMADIM . ŞİKAYETLERİMİN KAYNAĞINI BULUP DETAYLA ANLATARAK AMELİYAT ÖNERİSİNDE BULUNDU. SİGORTA İŞLEMLERİNİ HALLEDİP HİÇ DÜŞÜNMEDEN AMELİYAT İÇİN RANDEVUMU ALACAĞIM. DOKTORUNUZ İŞİNDE BİR NUMARADIR BAŞARILAR

 • NİSA ARIK

  Eşim Sedat ARIK ,3 Aydan buyana sol ayakta şişme ve ağrı şikayetiyle çeşitli ortopedi uzmanlarına gitti. Yumuşak doku zedelenmesi diyerek ağrı kesici jeller ve kas gevşetici ilaçlarla yollandı. Sorunlarında hiçbir değişiklik olmadığı gibi şişme olayı artarak devam etti. Her şey sayın Op. Dr. Ökkeş İlker EVİŞEN' in teşhisiyle ortaya çıktı.Ayak kemiğindeki 4 adet çatlak MR ile belirlenip ayak alçıya alındı. Gaziantep' in en iyi ortopedi uzmanı diye konuşulan Sayın Op. Dr. Ökkeş İlker EVİŞEN bu övgüleri sonuna kadar hak eden , mükemmel bir hekim. Buradan doktorumuza şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. İyi ki varsınız.Saygılar.

 • Emel Battal

  Merhabalar hastanemizdeki doktorlarımıza sevgili Serap Bozdoğan hnm’a gece mdr Ahmet bey’e ve tüm çalışan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum Acil bölümünü çok sıklıkla kullanmış olduğumuz ve yoğun bakım servisinde bi süre tedavı gören babamız için tüm ilgi ve alakasını üzerinden eksik etmeyen sevgili Mustafa bey,Harun bey,Murat bey,Ayşe hanm ve diğer tüm arkadaşlarımıza güvenlik görevlisi Ahmet bey Gökhan bey Ayhan bey Ayşegül hnm hemşir muhammed beyin ve kayıttaki Mehmet bey’in ilgisine de ayrıca tşk‘lerimizi iletiyoruz.Bizlere ve sevgili babamıza gösterilen ilgi ve alakadan çok memnum kaldığımızı ve bu ilginin bizleri ayrıca mutlu ettiğini dile getirmek isterim. Böylesine yardımsever ve işini seven arkadaşlarımız olduğu sürece her zaman tercihimiz siz olacaksınız saygılarımla.

 • Gülşah ilgaz

  Yaklaşık 1 haftadır fizik tedavi bölümünde tedavi gormekteyim. Başta fizik tedavi doktorum iyiligi ve sempatisiyle gonlumde taht kuran sevgili Fatma Tuğba ALTUNER KALLİ Hanimefendiye , her gün bizlerle çok özverili ve guzel bir şekilde ilgilenen fizik tedavi teknikeri sevgili Esra Arslan hanimefendiye ve fizik tedavi bölümündeki tüm guleryuzlu sekreter ve Fizyoterapistlere ilgi ve alakalarindan dolayi sonsuz teşekkürlerimi gönderiyorum. Gaziantepte ki özel hastanelerin içerisinde en kaliteli en başarılı ve hastalarının cüzdanı ile değil saglik lari ile yakından ilgilenen ve önce insan ve onların sağlığını düşünen harika bir hastanesiniz. Hatem Hastanesi kurucularina ve sahiplerine özellikle sonsuz şükranlarımı iletiyorum.Allah onlardan razı olsun..Rabbim her daim yanınızda olsun.Bize böyle güzel imkanlar sundugunuz icin çoook sagolun varolun. Bir öğretmen olarak atandigim bu memlekette sayenizde kendimi çok iyi hissediyorum.Tüm Fizik tedavi bölümü çalışanlarına ve Hatem ailesine sevgiler saygilar diliyorum. Gaziantep halkına da mutlaka ama mutlaka tavsiye ediyorum.Başka özel hastanelerde vakit kaybetmeyin.Gönül rahatlığıyla Hatem'e gelin.Eminim sizlerde çok memnun kalacaksiniz

 • Harun

  Hastanemize Taş kırdırmaya geldim. Taş kirmadaki Eyüp bey gerçekten çok harika bir insan işini çok iyi yapıyor, üniversitede 6 seansta kırılmayan taşımi tek seansta kırdi. Kendisinde İlgi ve alaka süperdi çok teşekkür ederim. Ayrıca üroloji doktoru Kazım bey de çok iyi ve yetenekli birisi , her şey için teşekkür ederim...

 • ANONİM

  EMİNE DEMİR KARDEŞİMİZ ODAMIZA YAPTIĞI HİZMETTEN MEMNUN KALDIM İSİMLERİNİ HATIRLAMADIĞIM DİĞER KARDEŞLERİMİZİN DE İLGİ VE ALAKALARINDAN ÇOK MEMNUN KALDIM. HEMŞİRELERİMİZİN HEM GECE HEM GÜNDÜZ GÖREVİNDE OLAN BÜTÜN PERSONEL ÇOK İLGİLİ VE ALAKALI İDİ HEPSİNE TEŞEKKÜR EDERİM.HEPSİNİ TANIDIĞIM İÇİN ÇOK MEMNUN OLDUM.

 • ANONİM

  DR. EMİN BEY'E DR.DİNÇER BEY'E VE HASTANESİ PINAR VE ASUMAN HANIM ' A ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

 • ANONİM

  SERAP BOZDOĞAN ÇOK İLGİLİ VE BAŞARILI BİR DOKTOR KENDİSİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.

 • ANONİM

  NURTEN, NURAY BOZKUŞ ADLI PERSONELLERE VE TÜM .KAT SERVİS PERSONELLERİNE TEŞEKKÜR EDERİM.

 • ANONİM

  HASTANEDE ÇALIŞAN TEMİZLİK GÖREVLİSİ EMİNE DEMİR'E ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM BUKET ÜNAL

 • ANONİM

  AHMET BEY, KÜBRA HANIM VE ÖZGE HANIM VE TÜM EKİBE HASTAMIZA VE BİZLERE KARŞI İLGİLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

 • EMİNE KABACANOĞLU

  DR.TEVFİK BEYDEN ALLAH RAZI OLSUN ÇOK MEMNUN OLDUĞUM BİR DOKTOR HERKESEDE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TAVSİYE EDİYORUM AMELİYATINDNA MUAYENELERİNDEN COK MEMNUNUZ ÇOK BAŞARILI ASİSTAN HANIM KARDEŞİMİZDE YARDIMLARINDAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDERİZ. BAŞARILAR DİLERİZ.

 • SÜMEYRA OKURİNCELER

  OP.DR.TEVFİK GÜÇ'TEN ÇOK MEMNUN KALDIK TÜM DOSTLARIMA VE AİLEME TAVSİYE EDİYORUM HER TÜRLÜ BİLGİYİ PAYLAŞIYOR HASTAYLA YAKINDAN İLGİLENİYOR. GÜLERYÜZLÜ BU DA İYİLEŞME SÜRESİNİ KISALTIYOR. BEL FITIĞI AMELİYATIM SONRASI BİR GÜN HASTANEDE YATMA SÜRECİM SONRASI ERTESİ GÜN AĞRILARIMDAN KURTULMUŞ VE YÜRÜYEREK EVİME TABURCU OLDUM. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 • MEHMET SERDAR BİLGİNTURAN

  hastahanenizin fizik tedavi bölümünde tedavi olmaktayım tedavim süresince çok yoğun tempoda çalışmalarına karşın güler yüzlülüğünü ve performans ötesi gayret ve çabalarından dolayı fizyo terapist hakan ve fatih beye nezdinizde teşekkür ederim

 • Önder BALCI

  Merhabalar hastahane sahiplerine doktorlara ve tüm çalışanlarınıza teşekkür ediyorum Acil bölümünü çok sıklıkla kullaniyoruz personeliniz olan hemşir muhammed 'in bize gösterdiği ilgi ve alakadan çok memnum kaldığımızı ve bu ilgi bizleri çok mutlu etmiştir. Bu arkadaş gibi işini seven personeller olduğu sürece her zaman tercihimiz siz olacaksınız saygılarımla.

 • zöhre tağa

  Merhaba , Mr bölümünde çalışan Fatma (Fatoş) hanım ve bölümdeki diğer arkadaşların ilgi ve alakalarından dolayı çok memnun oldum .Mr da ilaç vermek için koluma yaptıkları iğne yerinden 2. defa iğne yapılmaması için yaptıkları iğne yerinden kan tahlilim için kanımı alıp labaratuvara bırakarak işimin çabuk hal olmasında yardımcı oldukları için onlara tek tek çok teşekkür ederim . İyiki varsınız

 • Mustafa Polat

  EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HİZMETLERİNİZ İÇİN .

 • Emel Battal

  Merhaba, öncelikle sizlere, doktorlarınıza ve çalışan tüm personellerinize Acil Dr Yusuf bey Göğüs Dr Serap Hnm Dahiliye Dr Barış bey ve bizimle ayrı ayrı ilgilenen tüm hemşire arkdşlrmıza canı gönülden teşekkür ederim. Babamın rahatszlgndan dolayı uzun bir süredir tedavi gördüğümüz Hatem hastnsni sürekli zıyaret etmekte ve her defasında özel ilgi görmekteyiz bu hususta ilgi ve alakasından dolayı Nida hanıma ve Ahmet bey’e tşk lerimizi bir borç bilip tüm Hatem ailesine Tekrardan teşekkür ediyor, iyi günler diliyorum.

 • TARIK ESEN

  AÇIK TEŞEKKÜR: Kadın Hastalıkları ve Dogum Uzmani Opr.Dr. Nazan ÖZDEMİR müthiş bir doktor ancak sadece bir doktor demek kendisine haksızlık olur. 9 ay boyunca aktarmış olduğu tecrübe, sicaklik, samimiyet, dürüstlük ve emek paha piçilemez. Poliklinikte kendisine yardımcı olan selcan hanim sizde hakkınızı helal edin emeğiniz cok unutulmaz. Hele Sultan Ebe ayni bir anne şefkati sen çok yaşa koca yürekli ablamız, o ekipte daha çok bebekler seni bekliyor sen oraya lazımsın sensiz olmaz. Özel sağlıktaki Özlem hanim ve Tuba hanim gerçekten özel insanlarsınız, vazifenizle ilgili hak ettiğiniz yerlerin her daim özel olmasını dilerim. Veee Çocuk Doktoru Erkan HÜNER mütevazi olmanız yani sıra mesleğinize olan sevginizi görmemek mümkün değil harikasınız. Özetle; bebegimizin dogumu sirasinda ismini söylemeyi unuttuklarımız da varsa eşimle biz sizden memnun ayrildik, emeklerinize sağlık, her daim güler yüzünüz hiç eksik olmasın. Sevgiyle kalın, mutlu olun.Teşekkürler, saygılar...

 • Turgut Babur

  Eşim Mehtap BABUR çok şiddetli kol ağrısı mevcutken birçok hastane sonrası öneriler üzerine Tevfik beyin polikliniğine başvurduk. çekilen mr sonrası boyun fıtığı olduğu tarafımıza anlatılarak ameliyat olması tavsiye edildi.İyi ki yolumuz Tevfik bey ile kesişti eşimin ameliyat sonrası şikayetlerinde azalması ve dinen ağrılarından dolayı yüzü gülmeye başladı. kısa sürede sağlığına kavuştu çok başarılı bir cerrah Tevfik hocama ve sonra emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 • HASTA : Cemile Şimşek

  Doktorumuz Tevfik hocadan memnun kaldık urfadan geliyoruz ve ailemizde birçok kişi Tevfik hocanın muayenesinden ve cerrahisinden yarar gördü tavsiyeler üzerine başvurduğum hocamız yapılan işlemlerden sonra şiddetli bel ve bacak ağrısının kanal darlığından dolayı olduğu tespit edilerek 22.10.2019 tarihinde ameliyat edildi bele platin uygulaması yapıldı. Annem Cemile ŞİMŞEK çok şükür iyi şikayetlerinde azalma mevcut başta Tevfik hocam olmak üzere emeği geçen herkese ve asistan arkadaşlara teşekkür ederiz.

 • Doğuş Doğan

  Elazığ’da yaşıyorum iş gereği Gaziantep’e geliyorum. Geçen hafta 2 kere acilden hizmet aldım. Çok memnun kaldım. Temiz ve güler yüzlü hizmet.

 • Turgay Çakmak

  Pariste yaşiyor olmama rağmen çok sık ismini duyduğum doktorumuz Beyin ve sinir cerrahisi Dr.Tevfik beye babamın şikayetleri sebebiyle başvurduk. Şiddetli baş ağrısı ve dengesizlik sorunu ile geldiğimiz doktorumuzun ilgi ve alakasindan memnum kaldik. Hastamizin tani tespiti konusunda memnun kaldik . Fayda gördük emeğine ellerine sağlik hocamizin .

 • MEHMET BİKİÇ

  23 AĞUSTOS 2019 DA EŞİM MEDİNE BİKİÇ , YAKLAŞIK 3-4 YIL ÖNCE M.ÖZDAL TARAFINDAN BEL FITIĞI NEDENİYLE AMELİYAT OLAN HASTAM 1 HAFTA ÖNCEDE YAŞAM HASTANESİNDE TEKRAR AMELİYATA ALINDI , HİÇBİR FAYDA GÖREMEDİ . MARDİNDE İKAMET ETMEMİZE RAĞMEN TEVFİK BEYİN BAŞARISINI DUYARAK MUAYENE İÇİN BAŞVURDUK . FİLMLERİMİZİ TEKRARLAYIP SORUNLU OLAN KANAL ÇAPININ VİDALAR İLE GENİŞLETİLMESİ GEREKTİĞİNİ PLATİN UYGULANMASINI ANLATTI. HİÇ SORU İŞARETİ BIRAKMAYARAK HER SORUMUZA AÇIKLAYICI CEVAP VERMESİYLE KENDİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK VE AMELİYATIMIZI OLDUK BEL KEMİKLERİMİZE 6 ADET VİDA UYGULANDI . EŞİM BİR ODADAN DİĞER ODAYA YÜRÜYEMEZKEN İLK 10GÜNLÜK İSTİRAHAT SONRASI HER İŞİNİ YAPACAK DURUMA GELDİ. ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN . BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM . BİZİ YÖNLENDİRİP İŞLEMLERİMİZE YARIDMCI OLAN ASİSTANI HANIM KARDEŞİMİZE TESEKKÜR EDİYORUZ .

 • MEMİK SOYTÜRK

  7 ay önce farkli merkezde belde kanal daralması ve şiddetli bacak ağrıları şikayeti ile eşim NEJLA SOYTÜRK rahatlamayan şikayetleri nedeni ile yoğun tavsiyeler üzerine karar kıldığımız Op.DR.TEVFİK GÜÇ sayesinde gerekli tetkikleri yapılarak ameliyatini önerdi 4 mesafeli bele 8 adet platin uygulanması ile bacak ve bel ağrıları geçen hastam başta Allah sonrasında Tevfik Bey'in yoğun ilgi ve alakası sayesinde şu an sağlığına kavuştu . Tüm özeni ve hastasini sahiplenmesinden memnun kaldığım doktoruma tekrar tekrar teşekkür ederim . Hatem Hastanesi tüm çalışanlarına teşekkürler .

 • ÖMÜR AKSU

  Doktor SELİM TUNA UZALP' ın asistanı TUĞBA ne iyi ne güzel yürekli bi insansın sen anne ve babama yaptığın yardımlar gösterdiğin güler yüz ve en önemli o güzel merhametin biz çok memnun kaldık SELİM hocaya da çok teşekkür ederiz bizimle özenle ilgilendiği için

 • Murat Yaşar

  Tedavim suresince bulundugum hatem hastanesinin doktorlari cok ilgiliydi. Baska hastanelerde gunlerce sira beklerken randevu sureleri cok uzunken burada hic oyle bir problemle karsilasmadik.Ayrica röntgen bölümünde bulunan fatma akkale ve serpil karayıl a çok teşekkür ederim.

 • ayşegül aslan

  Mrb hastanenizde tedavi oldum personel çok ilgili,işini bilen insanlar hepsine teşekkür ederim.Radyoloji bölümü çalışanlarından fatma hanım soyadını bilmiyorum güler yüzlü alakalı özellikle ona çok teşekkür ederim.Gaziantep in en iyi özel hastanelerinden biri olarak herkese tavsiye ederim.

 • DİDAR ÇAVDIR

  4 ay önce hatemde doğum yaptım sevgili doktorum ve daha öncede birlikde calıştığuım nazan özdemir hocam cok tsk ederim ilgin alakan için ve sezeryanın üçüncü günü ayakdaydım cok güzel bir cerrah ve kadın doğum uzmanıdr ilgilidir.

 • Dr. Öğr. Üyesi Celal BAL

  Çocuğumun hastalığından dolayı 3 gün hastanede kaldık, kaldığımız süre boyunca Doktorumuz Mustafa Çiftçi hocamız sürekli takip etti ve bire bir ilgilendi. Gaziantep'teki özel hastaneler içinde en iyi hizmeti veren tek hastane HATEM Hastanesidir. Kendisi sürekli geliştiren bir hastanedir, çalışanlarının güler yüzü ile gelen hasta ve hasta yakınlarına gösterdikleri ilgi ve alaka çok iyi. Başta Doktorumuz Mustafa Çiftçi hocamıza ve Hastane Müdürü Arife Kahraman hanıma gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkür ediyorum. Tedavimiz boyunca sürekli ilgilendiler. Ayrıca günübirlik servisinde kalmak için ilk gittiğimizde bize her türlü yardımcı olan ve güler yüzü ve yardım sever kişiliği ile sürekli bize destek olan Nida Polatdemir hanıma da çok teşekkür ediyorum. Hastane çalışanlarının disiplini ve işlerine olan ilgi ve alakalarından ötürü Hastane üst yönetimine de teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Ali Osman

  Kadın doğum doktorunuz Yılmaz GENCO bey fazlasıyla memnunum. İnşaallah doğumumuzda güzel geçer emeği geçen tüm personelinize bolca teşekkür ederim

 • Oya Korkmaz

  Obezite cerahisinde Emin Yılmaz bence harika bir doktor. Daha once 2 doktora gittim ve beni korkuttular. Emin bey sağolsun tereyağından kıl çeker gibi işinin ustası sorunsuz ameliyatımı yaptı. Herhangi sorun yaşamadım. Şu an 2 ayda toplam 25 kg verdim. Şişmanlığa bağlı tansiyonum ,insulin direncim ve uyku apnesi nerdeyse sıfırlandı. Ben çok memnunum, benim gibi hastaların Emin Yılmaz hocamızla yeni sağlıklı bir yaşama merhaba demesini isterim. Ekibine diyetisyen Saadet hanıma ve personelini Fethiye hanıma desteklerinden dolayı teşekkür ederim..

 • Enver

  Günübirlik sekreteri Nida hanıma şahsım ve ailem adına çok teşekkür ederim. İlgisi ve güler yüzü ile bize hastane ortamını hissettirmedi.

 • MELİKE GRTL

  ANNEM DİLEK GİRİTLİ NİN OBEZİTE VE SAFRA KESESİ AMELİYATINI BAŞARILI BİR ŞEKİLDE YAPAN DR.EMİN YILMAZ HOCAMIZA VE BİZLERLE YAKINDAN İLGİLENEN ASİSTANI FETHİYE HNM.A ÇOK TŞK EDERİM.

 • Onur sabay

  24 Aralık 2018 günü şeker ameliyatı oldum özelikle uz dr emin yılmaz ve ekibine cok tsk ederim onun sayesinde tekrar doğmuş gibiyim sayın dr emin yılmaz basarıların devamını diliyorum iyiki sizin gibi iyi yürekli bi doktoru tanımışım

 • ERKAN GİRİTLİ

  EŞİM DİLEK GİRİTLİNİN OBEZİTE VE SAFRA KESESİ AMELİYATINI YAPIP SAĞLIĞINA KAVUŞTURAN BİZ HASTA YAKINLARINDAN İLGİ VE ALAKASINI ESİRGEMEYEN KIYMETLİ DOKTORUMUZ EMİN YILMAZ HOCAMIZ VE ASİSTANI FETHİYE ÖZDEMİR HANIM EFENDİYE AMELİYAT EKİBİNE VE HATEM HASTANESİNE ÇOK TŞK EDERİM.

 • büşra b.

  hastaneniz genel cerrahi uzmanı emin beyde obezite ameliyatı oldum kendisi antep ve hastaneniz için bulunmaz bir nimet insanlığı cerrahlığı tartışılmaz mükemmel bir insan başta doktorum emin yılmaz'a bana her konuda destek olan asistanı fethiye ablama ve tüm servis çalışanlarına çok teşekkür ederim. Herzaman dediğim gibi EMİN ELLERDESİNİZ

 • RÂFIK

  SEVGİLİ EŞİMİN DOĞUM ÖNCESİ KONTROLLERİ SIRASINDAKİ GÜLERYÜZ VE İLGİSİ İLE BİZLERİ FERAHLATAN DR NAZİRE ÖZTÜRK HANIMEFENDİ'YE VE OĞLUMUZUN SÜNNET OPERASYONUNU MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE YAPAN PROF DR HALUK CEYLAN BEYEFENDİ'YE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. HİJYENİ,İLGİSİ,DONANIMI,KONFORU AÇISINDAN TEREDDÜTSÜZ TERCİH ETTİĞİM HATEM HASTANESİNİN TÜM ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİM

 • Ebru Teyyar

  Geçirdiğim operasyonda hastane ve personellerden çok memnun kaldım. g.antep için bir veli nimet genel cerrah dr.emin yılmaz hocama minnet borcumu özellikle belirtiyorum.Herşey için tekrar teşekkür ederim.

 • İsa KÖK

  Dr. Barış Çabuk ve ekibi tedavim süresince dikkat ve titizlikle her daim yanımda oldu ve beni en ince ayrıntısına kadar bilgilendirdi. Sağlığıma kavuşmamda emeği geçen tüm hemşire kızlarıma ve oğullarıma sonsuz teşekkürler.

 • Elif Ceren Özusta

  Çocuğumun tedavisi boyunca ailemizin bir ferdi gibi davranan Hatem hastanesi çalışanlarına , hemşirelerinize, Dr. Mustafa ÇİFTÇİ 'ye ve odamızın daima tertemiz olmasında emeği geçen personellerine sonsuz teşekkürler. Özellikle Nurcan hemşirenin mesleğindeki başarı ve merhameti gerçekten bizleri çok mutlu etti. Başarılarınızın devamını dilerim .

 • Güngör AYDOGAN

  TEŞEKKÜR Degerli aile büyüğümüz Gögüs hastalıkları uzmanı Dr. Ömer Aydoğan nın Gaziantep Hatem hastahanesindeki bakımında emeği geçen Uzman Dr. Barış Cabuk Uzman Dr. Ahmet Sükrü Enker Uzman Dr. Eyüp Tutak Uzman Dr. Rıfat Kılıç ve tüm çalışanlarına gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü en içten duygularımızla teşekkür ederiz. Eşi Güngör Aydoğan ve ailesi

 • Murat Muhtar Yılmazer

  Annem Gülşah Patlakoğlu'nun tedavi sürecinde hem doktorumuz Uz.Dr.Serap Bozdoğan hem de servis çalışanları oldukça yakın ilgi ve alaka göstererek kendisinin bu zor süreçte iyileşmesini sağlamışlardır. Bu etik tutumu ve empatik yaklaşımlarından ötürü başta doktrorumuz Uz.Dr.Serap BOZDOĞAN olmak üzere hastane başhekimimiz ve diğer servis çalışanı hemşire ve personellerimize tüm kalbimle teşekkür ederim. Doç.Dr.Murat Muhtar YILMAZER

 • Tuğba özçelik afrın

  Hatem hastanesi’nde yaptığım doğumda beni hiç yalnız bırakmayan sevgili doktorum nazan özdemir’e ilgisi ve alakası için çok çok teşekkür ederim.hastalarına karşı nazik davranışı ve işine olan aşkına hayran kaldığımı belirtmek isterim.her doktor sizin gibi olsa keşke. Doğum sürecine kadar sonsuz güvenle ve iç huzuruyla hastaneye gittim.doğum anında da doktorum yalnız bırakmadı.Sizi seviyorum.Saygılarr ....

 • ENVER ÖZTÜRK

  Elbistanda yaşıyorum. Eşim Fevziye ÖZTÜRK'ün mide problemleri vardı bir yakınımın tavsiyesi üzerine dr. Muzaffer ERTÜRK 'e muayene olmak için 19.10.2018 cuma gününe randevu aldık .hastaneden içeri girdiğimizden itibaren kayıt yapan personelden ,doktorun yanında hasta kabul eden personele ,labaratuvar personeline ,endoskopi personeline ,tomografi personeline sıcak ve samimi davranışlarından dolayı teşekkür ederim. Ama özellikle Uzm.doktor Muzaffer ERTÜRK'e teşekkür etmek istiyorum. Beni muayene eden cildiye uzmanı M.abbas İNANDIRICI ve hasta kabul personeline teşekkür ederim. Ayrıca siz Hatem hastanesi yöneticileri sizleri canı gönülden kutlarım böyle güzel bir eseri bir araya getirdiğiniz için ENVER ÖZTÜRK

 • Elif Ceren Özusta

  Oğlum GÜNEY ATLAS'ın 5 günlük tedavisinde bizlerden güler yüzünü eksik etmeyen ve evladıma kendi evladı gibi bakan başta Uzm. Dr. MUSTAFA ÇİFTÇİ' ye ,başhemşireniz Hacer BİLGİN, Kat sorumlu hemşireniz Cemile hemşire olmak üzere Naşide hemşire, Nurcan hemşire ve tüm emektar 5. kat hemşireleri ayrıca temizlik personellerine tüm tedavi sürecinde hassas davrandıkları için kendilerine teşekkürü borç bilirim.

 • berfin özkan

  Hastaneniz sağlık merkezinde sunulan hizmetten memnun olduğumu belirtmek isterim. Güler yüzle sunulan hizmet ve yapılan işlemin kalitesi çok iyi. Bölüm çalışanlarına teşekkür ederim.

 • M.Yavuz Kilic

  Kizimizin acil ünitenizde gormus oldugu tedavi esnasinda yakin ilgisinden dolayi Acil Unite calisaniniz Serkan Cifci’ye tesekkuru borc biliriz. Boyle calisanlar oldukca hastanenizin bu basarisina sasirmamak gerekir. Tekrar tesekkurler Serkan..

 • İlhan bal

  Yoğun ilgi ve alakalarından dolayı başta Halil Kalli hocamız olmak üzere dahiliye servisindeki tüm çalışanlara, özellikle Seher hemşire, Buket hemşire, Büşra hemşireye canı gönülden teşekkür ederim. Bir insan bir hastahanede ancak bu kadar rahat edebilir. Tüm Hatem ailesine tekrar teşekkürler!

 • Didem ÖZCAN

  Merhaba, öncelikle sizlere, doktorlarınıza ve çalışan tüm personellerinize teşekkür ederim. Uzun bir süre panik atak tedavisi gördüm. Bu hastalık gerçekten beni ve sosyal yaşantımı alt üst etmişti. Üyesi olduğum bir psikoloji sitesinde hastanenizi tavsiye ettiler ve gerçekten çok memnun kaldım. Şu anda hayatım olağan şekilde devam ediyor ve panik atak ile ilgili hiçbir sorunum kalmadı. Sosyal fobi için de psikoloji servisinizi kullanacağım. Tekrardan teşekkür ediyor, iyi günler diliyorum.

 • MERAL DURUKAN

  Merhabalar; 30.03.2018 Tarihinde Dr.Mehmet Alper EVİŞEN'e muayene oldum ve muayenesinden çok memnun ayrıldım hastasını bu kadar önemsemesi ve işine göstermiş olduğu saygı sevgi beni çok mutlu etti. Hekimize çok Teşekkür ederim,Sizleride ayrıca kutlarım Hastanenizde böyle Örnek Hekimleri tercih ettiğiniz için. Çünkü böyle örnek Hekimlere hep ihtiyacımız olacak. Saygılarımla...

 • mehmet salih

  22 gün önce yüz felci geçirdim ve ilk defa hatem hastanesine gittim ... hastanedeki ilgi alaka ve titizliğe hayran kaldım . sayın Doç. Dr. Remzi YİĞİTER , Uzm. Dr. Fatma Tuğba ALTUNER KALLİ ve fizik tedavi bölümündeki tüm hemşirelere , doktor arkadaşlara çok teşekkür ederim ... muhteşemsiniz

 • hasan yüce

  hatem genel yogun bakımda çalışan kadir akkoç orhan ayhan oktay günebakan hanifi aydın çalışanlar sanki aileleri gibi hastamıza baktilar allah razi olsun onlardan böyle çalışan hayırlı evlatlar olduklari sürece gözümüz arkada kalmıycak. saygılar,sevgilerr hayırlı aksamlarr.

 • Büşra Nur kırmızı

  Düzenli ve özverili çalışmalarından dolayı laboratuvar sorumlusu Mehmet KURT’a, laboratuvar teknikeri Nurbanu ATEŞ’e ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ederim

 • FATİH KILIÇ

  Opr.Dr.Kazım Hocam'a çok teşekkür ediyorum göstermiş olduğu ilgi ve tutumlarından dolayı çok samimi ve güler yüzlü ayrıca alanında uzman bir bilgiye sahip rabbim hiç kimseye hastalık vermesin ama herkese tavsiye ederim.

 • Duygu Bozkurt

  Yilmaz Genco bey ve hemsiresi Derya Hanim güleryüzlü ve bol enerjileriyle beni karsiladilar hep. Hekimliginin kalitesini tartismaya bile gerek yok. Taa Adana dan cikip gelmezdim yoksa. İlgileri icin cooookkk tesekkur ederim. Herkese de sonuna kadar tavsiye ederim. Tesekkurler yilmaz bey ve derya hanim. Verdiginiz guven ve ilgi her seye deger

 • Fehime Duranoğlu

  Gebelik sürecinde benimle çok iyi ilgilenen, her aşamada benimle bilgi ve tecrübelerini paylaşan, doğumumda da gereğinden fazla özeni gösteren doktorum sayın Nazan ÖZDEMİR e çok çok teşekkür ederim...

 • Sakıp acınınoğlu

  Merhaba İki oğlum var ikisi de hatem hastanesinin müdayimlerinden 02.07.2017 tarıhınde küçük oğlumu yüksek ateşten hatem aciline götürdüm burak isimli acil personeliniz oğlum ile o kadar ilgilendi ki takdir ettim 10 .07 .2017 tarihinde de yine aynı kişiye büyük oğlumu götürdüm serumdan korkan çocuk hic aglmadı ve hatta burak isimli arkadaşım o kadar ilgilendi ki oğlum bile teşekkür etti böyle mükkeml bir personel caşıştırdıgınız için öncelikle kurumunuza cani gönülden teşekkür ederim bahsettiğim burak acil de hemşire olandır sizlerin vesile ile tekrar kendisine teşekkür lerimi iletişim

 • Kemal Demir

  Eşimin doğum sürecinde 7/24 bizden yardımlarını esirgemeyen değerli hocamız Dr. Nazire ÖZTÜRK' e ve doğum esnasında tüm ekibiyle seferber olan Kadın Doğum Polikliniği Ebe, Hemşire ve diğer yardımcı personellerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Dr. Nazire ÖZTÜRK'ü şiddetle tavsiye ediyorum.

 • CUMA YEŞİLTAŞ

  Yaklaşık 7 sene'dir hastane'nin k.k.b.,iç hastalıkları,dahiliye,kadın doğum,çocuk hastalıkları gibi bir çok bölümünde muayne oldum tedavi gördüm,acil servis'de dahil bu süre içerisnde gördüğüm ilgi ve verilen tedavilerden memnun kaldım,bundan dolayıdırki tüm hastane çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim saygılarımla. sayın DR.HALİL BOYUNSUZ size ayrıca teşekkür etmek isterim saygılarımla

 • zeliha açikgözlü

  hastaneniz acil servisinde bulunan tüm çalışanlarına ilgi ve alakaları için teşekür ederim

 • M.Ferdi Haydargil

  Biricik Babamız Huri Haydargil'in hastalığının teşhis ve tedavisinde çok yakın ilgileriniz gördüğümüz Özel Hatem Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Serap BOZDOĞAN ve Yoğun Bakım Çalışanlarına,bu süreçte çok yakın ilgi gördüğümüz, Hatem Hastanesi Genel Müdürü Dr. Halil BOYUNSUZ, Başhekim Dr. Sermet KİLECİ, Hastane Müdürü ve Başhemşirenize en içten teşekkürlerimi sunarım.