Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri

 • Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi defterine bizim ile ilgili düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

EN SON GELEN MESAJLARINIZ

 • Murat Yaşar

  Tedavim suresince bulundugum hatem hastanesinin doktorlari cok ilgiliydi. Baska hastanelerde gunlerce sira beklerken randevu sureleri cok uzunken burada hic oyle bir problemle karsilasmadik.Ayrica röntgen bölümünde bulunan fatma akkale ve serpil karayıl a çok teşekkür ederim.

 • ayşegül aslan

  Mrb hastanenizde tedavi oldum personel çok ilgili,işini bilen insanlar hepsine teşekkür ederim.Radyoloji bölümü çalışanlarından fatma hanım soyadını bilmiyorum güler yüzlü alakalı özellikle ona çok teşekkür ederim.Gaziantep in en iyi özel hastanelerinden biri olarak herkese tavsiye ederim.

 • DİDAR ÇAVDIR

  4 ay önce hatemde doğum yaptım sevgili doktorum ve daha öncede birlikde calıştığuım nazan özdemir hocam cok tsk ederim ilgin alakan için ve sezeryanın üçüncü günü ayakdaydım cok güzel bir cerrah ve kadın doğum uzmanıdr ilgilidir.

 • Dr. Öğr. Üyesi Celal BAL

  Çocuğumun hastalığından dolayı 3 gün hastanede kaldık, kaldığımız süre boyunca Doktorumuz Mustafa Çiftçi hocamız sürekli takip etti ve bire bir ilgilendi. Gaziantep'teki özel hastaneler içinde en iyi hizmeti veren tek hastane HATEM Hastanesidir. Kendisi sürekli geliştiren bir hastanedir, çalışanlarının güler yüzü ile gelen hasta ve hasta yakınlarına gösterdikleri ilgi ve alaka çok iyi. Başta Doktorumuz Mustafa Çiftçi hocamıza ve Hastane Müdürü Arife Kahraman hanıma gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkür ediyorum. Tedavimiz boyunca sürekli ilgilendiler. Ayrıca günübirlik servisinde kalmak için ilk gittiğimizde bize her türlü yardımcı olan ve güler yüzü ve yardım sever kişiliği ile sürekli bize destek olan Nida Polatdemir hanıma da çok teşekkür ediyorum. Hastane çalışanlarının disiplini ve işlerine olan ilgi ve alakalarından ötürü Hastane üst yönetimine de teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Ali Osman

  Kadın doğum doktorunuz Yılmaz GENCO bey fazlasıyla memnunum. İnşaallah doğumumuzda güzel geçer emeği geçen tüm personelinize bolca teşekkür ederim

 • Oya Korkmaz

  Obezite cerahisinde Emin Yılmaz bence harika bir doktor. Daha once 2 doktora gittim ve beni korkuttular. Emin bey sağolsun tereyağından kıl çeker gibi işinin ustası sorunsuz ameliyatımı yaptı. Herhangi sorun yaşamadım. Şu an 2 ayda toplam 25 kg verdim. Şişmanlığa bağlı tansiyonum ,insulin direncim ve uyku apnesi nerdeyse sıfırlandı. Ben çok memnunum, benim gibi hastaların Emin Yılmaz hocamızla yeni sağlıklı bir yaşama merhaba demesini isterim. Ekibine diyetisyen Saadet hanıma ve personelini Fethiye hanıma desteklerinden dolayı teşekkür ederim..

 • Enver

  Günübirlik sekreteri Nida hanıma şahsım ve ailem adına çok teşekkür ederim. İlgisi ve güler yüzü ile bize hastane ortamını hissettirmedi.

 • MELİKE GRTL

  ANNEM DİLEK GİRİTLİ NİN OBEZİTE VE SAFRA KESESİ AMELİYATINI BAŞARILI BİR ŞEKİLDE YAPAN DR.EMİN YILMAZ HOCAMIZA VE BİZLERLE YAKINDAN İLGİLENEN ASİSTANI FETHİYE HNM.A ÇOK TŞK EDERİM.

 • Onur sabay

  24 Aralık 2018 günü şeker ameliyatı oldum özelikle uz dr emin yılmaz ve ekibine cok tsk ederim onun sayesinde tekrar doğmuş gibiyim sayın dr emin yılmaz basarıların devamını diliyorum iyiki sizin gibi iyi yürekli bi doktoru tanımışım

 • ERKAN GİRİTLİ

  EŞİM DİLEK GİRİTLİNİN OBEZİTE VE SAFRA KESESİ AMELİYATINI YAPIP SAĞLIĞINA KAVUŞTURAN BİZ HASTA YAKINLARINDAN İLGİ VE ALAKASINI ESİRGEMEYEN KIYMETLİ DOKTORUMUZ EMİN YILMAZ HOCAMIZ VE ASİSTANI FETHİYE ÖZDEMİR HANIM EFENDİYE AMELİYAT EKİBİNE VE HATEM HASTANESİNE ÇOK TŞK EDERİM.

 • büşra b.

  hastaneniz genel cerrahi uzmanı emin beyde obezite ameliyatı oldum kendisi antep ve hastaneniz için bulunmaz bir nimet insanlığı cerrahlığı tartışılmaz mükemmel bir insan başta doktorum emin yılmaz'a bana her konuda destek olan asistanı fethiye ablama ve tüm servis çalışanlarına çok teşekkür ederim. Herzaman dediğim gibi EMİN ELLERDESİNİZ

 • RÂFIK

  SEVGİLİ EŞİMİN DOĞUM ÖNCESİ KONTROLLERİ SIRASINDAKİ GÜLERYÜZ VE İLGİSİ İLE BİZLERİ FERAHLATAN DR NAZİRE ÖZTÜRK HANIMEFENDİ'YE VE OĞLUMUZUN SÜNNET OPERASYONUNU MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE YAPAN PROF DR HALUK CEYLAN BEYEFENDİ'YE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. HİJYENİ,İLGİSİ,DONANIMI,KONFORU AÇISINDAN TEREDDÜTSÜZ TERCİH ETTİĞİM HATEM HASTANESİNİN TÜM ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİM

 • Ebru Teyyar

  Geçirdiğim operasyonda hastane ve personellerden çok memnun kaldım. g.antep için bir veli nimet genel cerrah dr.emin yılmaz hocama minnet borcumu özellikle belirtiyorum.Herşey için tekrar teşekkür ederim.

 • İsa KÖK

  Dr. Barış Çabuk ve ekibi tedavim süresince dikkat ve titizlikle her daim yanımda oldu ve beni en ince ayrıntısına kadar bilgilendirdi. Sağlığıma kavuşmamda emeği geçen tüm hemşire kızlarıma ve oğullarıma sonsuz teşekkürler.

 • Elif Ceren Özusta

  Çocuğumun tedavisi boyunca ailemizin bir ferdi gibi davranan Hatem hastanesi çalışanlarına , hemşirelerinize, Dr. Mustafa ÇİFTÇİ 'ye ve odamızın daima tertemiz olmasında emeği geçen personellerine sonsuz teşekkürler. Özellikle Nurcan hemşirenin mesleğindeki başarı ve merhameti gerçekten bizleri çok mutlu etti. Başarılarınızın devamını dilerim .

 • Güngör AYDOGAN

  TEŞEKKÜR Degerli aile büyüğümüz Gögüs hastalıkları uzmanı Dr. Ömer Aydoğan nın Gaziantep Hatem hastahanesindeki bakımında emeği geçen Uzman Dr. Barış Cabuk Uzman Dr. Ahmet Sükrü Enker Uzman Dr. Eyüp Tutak Uzman Dr. Rıfat Kılıç ve tüm çalışanlarına gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü en içten duygularımızla teşekkür ederiz. Eşi Güngör Aydoğan ve ailesi

 • Murat Muhtar Yılmazer

  Annem Gülşah Patlakoğlu'nun tedavi sürecinde hem doktorumuz Uz.Dr.Serap Bozdoğan hem de servis çalışanları oldukça yakın ilgi ve alaka göstererek kendisinin bu zor süreçte iyileşmesini sağlamışlardır. Bu etik tutumu ve empatik yaklaşımlarından ötürü başta doktrorumuz Uz.Dr.Serap BOZDOĞAN olmak üzere hastane başhekimimiz ve diğer servis çalışanı hemşire ve personellerimize tüm kalbimle teşekkür ederim. Doç.Dr.Murat Muhtar YILMAZER

 • Tuğba özçelik afrın

  Hatem hastanesi’nde yaptığım doğumda beni hiç yalnız bırakmayan sevgili doktorum nazan özdemir’e ilgisi ve alakası için çok çok teşekkür ederim.hastalarına karşı nazik davranışı ve işine olan aşkına hayran kaldığımı belirtmek isterim.her doktor sizin gibi olsa keşke. Doğum sürecine kadar sonsuz güvenle ve iç huzuruyla hastaneye gittim.doğum anında da doktorum yalnız bırakmadı.Sizi seviyorum.Saygılarr ....

 • ENVER ÖZTÜRK

  Elbistanda yaşıyorum. Eşim Fevziye ÖZTÜRK'ün mide problemleri vardı bir yakınımın tavsiyesi üzerine dr. Muzaffer ERTÜRK 'e muayene olmak için 19.10.2018 cuma gününe randevu aldık .hastaneden içeri girdiğimizden itibaren kayıt yapan personelden ,doktorun yanında hasta kabul eden personele ,labaratuvar personeline ,endoskopi personeline ,tomografi personeline sıcak ve samimi davranışlarından dolayı teşekkür ederim. Ama özellikle Uzm.doktor Muzaffer ERTÜRK'e teşekkür etmek istiyorum. Beni muayene eden cildiye uzmanı M.abbas İNANDIRICI ve hasta kabul personeline teşekkür ederim. Ayrıca siz Hatem hastanesi yöneticileri sizleri canı gönülden kutlarım böyle güzel bir eseri bir araya getirdiğiniz için ENVER ÖZTÜRK

 • Elif Ceren Özusta

  Oğlum GÜNEY ATLAS'ın 5 günlük tedavisinde bizlerden güler yüzünü eksik etmeyen ve evladıma kendi evladı gibi bakan başta Uzm. Dr. MUSTAFA ÇİFTÇİ' ye ,başhemşireniz Hacer BİLGİN, Kat sorumlu hemşireniz Cemile hemşire olmak üzere Naşide hemşire, Nurcan hemşire ve tüm emektar 5. kat hemşireleri ayrıca temizlik personellerine tüm tedavi sürecinde hassas davrandıkları için kendilerine teşekkürü borç bilirim.

 • berfin özkan

  Hastaneniz sağlık merkezinde sunulan hizmetten memnun olduğumu belirtmek isterim. Güler yüzle sunulan hizmet ve yapılan işlemin kalitesi çok iyi. Bölüm çalışanlarına teşekkür ederim.

 • M.Yavuz Kilic

  Kizimizin acil ünitenizde gormus oldugu tedavi esnasinda yakin ilgisinden dolayi Acil Unite calisaniniz Serkan Cifci’ye tesekkuru borc biliriz. Boyle calisanlar oldukca hastanenizin bu basarisina sasirmamak gerekir. Tekrar tesekkurler Serkan..

 • İlhan bal

  Yoğun ilgi ve alakalarından dolayı başta Halil Kalli hocamız olmak üzere dahiliye servisindeki tüm çalışanlara, özellikle Seher hemşire, Buket hemşire, Büşra hemşireye canı gönülden teşekkür ederim. Bir insan bir hastahanede ancak bu kadar rahat edebilir. Tüm Hatem ailesine tekrar teşekkürler!

 • Didem ÖZCAN

  Merhaba, öncelikle sizlere, doktorlarınıza ve çalışan tüm personellerinize teşekkür ederim. Uzun bir süre panik atak tedavisi gördüm. Bu hastalık gerçekten beni ve sosyal yaşantımı alt üst etmişti. Üyesi olduğum bir psikoloji sitesinde hastanenizi tavsiye ettiler ve gerçekten çok memnun kaldım. Şu anda hayatım olağan şekilde devam ediyor ve panik atak ile ilgili hiçbir sorunum kalmadı. Sosyal fobi için de psikoloji servisinizi kullanacağım. Tekrardan teşekkür ediyor, iyi günler diliyorum.

 • MERAL DURUKAN

  Merhabalar; 30.03.2018 Tarihinde Dr.Mehmet Alper EVİŞEN'e muayene oldum ve muayenesinden çok memnun ayrıldım hastasını bu kadar önemsemesi ve işine göstermiş olduğu saygı sevgi beni çok mutlu etti. Hekimize çok Teşekkür ederim,Sizleride ayrıca kutlarım Hastanenizde böyle Örnek Hekimleri tercih ettiğiniz için. Çünkü böyle örnek Hekimlere hep ihtiyacımız olacak. Saygılarımla...

 • mehmet salih

  22 gün önce yüz felci geçirdim ve ilk defa hatem hastanesine gittim ... hastanedeki ilgi alaka ve titizliğe hayran kaldım . sayın Doç. Dr. Remzi YİĞİTER , Uzm. Dr. Fatma Tuğba ALTUNER KALLİ ve fizik tedavi bölümündeki tüm hemşirelere , doktor arkadaşlara çok teşekkür ederim ... muhteşemsiniz

 • hasan yüce

  hatem genel yogun bakımda çalışan kadir akkoç orhan ayhan oktay günebakan hanifi aydın çalışanlar sanki aileleri gibi hastamıza baktilar allah razi olsun onlardan böyle çalışan hayırlı evlatlar olduklari sürece gözümüz arkada kalmıycak. saygılar,sevgilerr hayırlı aksamlarr.

 • Büşra Nur kırmızı

  Düzenli ve özverili çalışmalarından dolayı laboratuvar sorumlusu Mehmet KURT’a, laboratuvar teknikeri Nurbanu ATEŞ’e ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ederim

 • FATİH KILIÇ

  Opr.Dr.Kazım Hocam'a çok teşekkür ediyorum göstermiş olduğu ilgi ve tutumlarından dolayı çok samimi ve güler yüzlü ayrıca alanında uzman bir bilgiye sahip rabbim hiç kimseye hastalık vermesin ama herkese tavsiye ederim.

 • Duygu Bozkurt

  Yilmaz Genco bey ve hemsiresi Derya Hanim güleryüzlü ve bol enerjileriyle beni karsiladilar hep. Hekimliginin kalitesini tartismaya bile gerek yok. Taa Adana dan cikip gelmezdim yoksa. İlgileri icin cooookkk tesekkur ederim. Herkese de sonuna kadar tavsiye ederim. Tesekkurler yilmaz bey ve derya hanim. Verdiginiz guven ve ilgi her seye deger

 • Fehime Duranoğlu

  Gebelik sürecinde benimle çok iyi ilgilenen, her aşamada benimle bilgi ve tecrübelerini paylaşan, doğumumda da gereğinden fazla özeni gösteren doktorum sayın Nazan ÖZDEMİR e çok çok teşekkür ederim...

 • Sakıp acınınoğlu

  Merhaba İki oğlum var ikisi de hatem hastanesinin müdayimlerinden 02.07.2017 tarıhınde küçük oğlumu yüksek ateşten hatem aciline götürdüm burak isimli acil personeliniz oğlum ile o kadar ilgilendi ki takdir ettim 10 .07 .2017 tarihinde de yine aynı kişiye büyük oğlumu götürdüm serumdan korkan çocuk hic aglmadı ve hatta burak isimli arkadaşım o kadar ilgilendi ki oğlum bile teşekkür etti böyle mükkeml bir personel caşıştırdıgınız için öncelikle kurumunuza cani gönülden teşekkür ederim bahsettiğim burak acil de hemşire olandır sizlerin vesile ile tekrar kendisine teşekkür lerimi iletişim

 • Kemal Demir

  Eşimin doğum sürecinde 7/24 bizden yardımlarını esirgemeyen değerli hocamız Dr. Nazire ÖZTÜRK' e ve doğum esnasında tüm ekibiyle seferber olan Kadın Doğum Polikliniği Ebe, Hemşire ve diğer yardımcı personellerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Dr. Nazire ÖZTÜRK'ü şiddetle tavsiye ediyorum.

 • CUMA YEŞİLTAŞ

  Yaklaşık 7 sene'dir hastane'nin k.k.b.,iç hastalıkları,dahiliye,kadın doğum,çocuk hastalıkları gibi bir çok bölümünde muayne oldum tedavi gördüm,acil servis'de dahil bu süre içerisnde gördüğüm ilgi ve verilen tedavilerden memnun kaldım,bundan dolayıdırki tüm hastane çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim saygılarımla. sayın DR.HALİL BOYUNSUZ size ayrıca teşekkür etmek isterim saygılarımla

 • zeliha açikgözlü

  hastaneniz acil servisinde bulunan tüm çalışanlarına ilgi ve alakaları için teşekür ederim

 • M.Ferdi Haydargil

  Biricik Babamız Huri Haydargil'in hastalığının teşhis ve tedavisinde çok yakın ilgileriniz gördüğümüz Özel Hatem Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Serap BOZDOĞAN ve Yoğun Bakım Çalışanlarına,bu süreçte çok yakın ilgi gördüğümüz, Hatem Hastanesi Genel Müdürü Dr. Halil BOYUNSUZ, Başhekim Dr. Sermet KİLECİ, Hastane Müdürü ve Başhemşirenize en içten teşekkürlerimi sunarım.