Üroloji

Üroloji

Üroloji erkek ve kadınlarda idrar yollarına ait hastalıklarla ve erkeklerde üreme sistemine ait hastalılarla ilgilenen bilim dalıdır.

Üroloji klliniğimiz modern teknolojinin tıp alanına sunduğu yenilik ve gelişmeleri uygulamaya yönelik, hasta güvenliği ve mutluluğu ön plana alan, genç ve dinamik bir yapıda kurulmuş olup üst düzey hizmet üretmeyi amaçlamaktadır.

Prostat hastalıklarının tedavisinde medikal tedavinin yanısra açık ve kapalı prostat operasyonları ile hastalarımız başarıyla tedavi eidlebilmektedir. Kliniğimizde kapalı prostat ameliyatlarında hastaya en kısa sürede iyileşme olanağı sağlayan ve operasyon sonrasındaki yakınmaları minimale indiren“plazma kinetik enerjisi” kullanılmaktadır.Böylece hastalarımız günlük aktivitelerine klasik tedavi yöntemlerine göre çok daha kısa sürede dönebilmektedir.

Böbrek tümörleri ve atrofik böbrek nedeniyle yapılması gereken nefrektomi operasyonları ve ayrıca böbrek çıkımı darlıklarının tedavisinde laparoskopik cerrahi ile hastalara ameliyat sırasında ve sonrasında maksimum konfor sağlamkatadır.


Sunulan Hizmetler

Ürolojik Kanserler;
 Prostat Kanseri, Mesane Kanseri, Böbrek Kanseri, Testis Kanseri.

* Prostatın Diğer Hastalıkları; BPH (prstatın iyi huylu büyümesi), Prostatit (prostat iltihaplanması)
* Taş Hastalıkları; Böbrek Taşları, Üreter Taşları, Mesane Taşları.
* İdrar Kaçırma ve Ürolojik Hastalıklar; Erkeklerde idrar kaçırma, Kadınlarda idrar kaçırma; Kadınlarda kronik sistit, İnterstisyel sistet.
* Erkeklerde Kısırlık (infertilite); Varikosel hastalığı, Varikosel dışı kısırlık nedenleri, TESA, TESA operasyonları. 
* Sağlıklı Cinsel Yaşam ve Cinsel Fonksiyon Bozuklukları; Erkeklerde impotans (iktidarsızlık), Cinsel isteksizlik, Prematür ejakulasyon (erken boşalma).
* Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar; 
* Çocuklardaki Ürolojik Hastalıklar; 
İnmemiş testis, Konjenital anomaliler (Kasık fıtığı, Hidrosel, Kord kisti, Hipospadias)
* Ürolojik Tanı üniteleri; Ürodinami labaratuvarı, Sistoskopi ve Üreterorenoskopi)

Bölüm Doktorlarımız

Bölümdeki Doktorlarımız

Acil Durumlar

Tıbbi ihtiyacınız olduğu tüm durumlarda 7/24 arayabilirsiniz.

Çalışma Takvimi

Pazartesi-Cuma 08.00 – 17:00
Cumartesi 08.00 – 12.00 
Pazar : Kapalı