Genel Cerrahi

Genel Cerrahi

Yapılan ameliyatlar 
Endokrin ve Meme Cerrahisi ( Tiroid , Paratiroid , Böbrek Üstü Bezi) 
Hepatopankreatobilier Cerrahi ( Karaciğer , Safra kesesi ve Yolları , Pankreas hastalıkları ) 
Gastrointestinal Sistem Cerrahi ( Mide , İnce ? Kalın Barsak Hastalıkları ve Anüs Hastalıkları ), 
Laparoskopik Cerrahi ve Fıtık Cerrahisi 

Endokrin ve Meme Cerrahisi 
Türkiye’de çok görülen ” Guatr ” ( tiroid bezi) Hastalığı ön planda olmak üzere tüm hormonal sistemin , selim ve habis hastalıklarının , cerrahi tedavisini ve tüm meme hastalıklarının tedavisi son sistem teknoloji kullanılarak yapılmaktadır. Hastanemizde ileri sonsuz görüntüleme teknikleri kullanılarak tarama ve takiplerde yapılmaktadır. 

Gastrointestinal Sistem Cerrahisi 
Tüm kalın barsakların ve anal bölgenin selim hastalıkları ( hemoroid, fissür- fistül , abse ) ile habis hastalıkları için gerekli cerrahi girişimlerin yapıldığı kliniğimizde, tarama, tanı, takip ve tedavi amaçlı endoskopik işlemlerde yapılmaktadır. 

Hepatopankreatobilier Cerrahi 
Karaciğer , safra kesesi ve yolları , pankreasın selim ve tümöral hastalıklarının cerrahi tedavisi deneyimli ekibimiz tarafından son sistem teknolojik aletlerle yapılmaktadır. 

Laparoskopik Cerrahi ve Fıtık Cerrahisi 
Görüntüleme tekniklerindeki ve cerrahi aletlerinin teknolojik gelişmeleri sonucu küçük kesi alanlarından girilerek batın içerisine müdahale yapmamızı sağlamış olup , laparoskopi ile kısa zamanda hastalıkların tedavisi yapılabilir hale gelinmiştir. Laparoskopi ile safra kesesi hastalıkları , hiatus hernisi ( mide fıtığı) kalın ve ince barsak , apandiks hastalıkları , diagnostik amaçlı ( tanısal) ve fıtık cerrahileri yapılmaktadır. Bu yöntemlerle hastanın kısa süre hastanede kalması , yara yerinin küçük olması , ağrının daha az olması iş ve güç kaybının aza indirilmesi ve sosyal yaşantıya erken döndürülmesi amaçlanmaktadır.

Bölümdeki Doktorlarımız

Acil Durumlar

Tıbbi ihtiyacınız olduğu tüm durumlarda 7/24 arayabilirsiniz.

Çalışma Takvimi

Pazartesi-Cuma 08.00 – 17:00
Cumartesi 08.00 – 12.00 
Pazar : Kapalı