Estetik Birimi

Estetik Birimi

Hatem Estetik ve Sağlık Merkezi: son teknolojik cihazlarla donatılmış , uzman kadrosu ile modern bir merkez olarak hizmet vermektedir

Dövme Silme : Lazerin dövme üzerinde çalışma prensibine göre,  cildinize zarar vermeden koyu renk dövme pigmentleri, açık renk teniniz üzerinde lazer ışınları tarafından tespit edilerek parçalanıyor. Parçalanan pigmentler cildinizden atılıyor Merkezimizde son sistem cihazlarla her tip dövme  silme işlemi uygulanmaktadır.

 

Terleme Tedavisi: Terlemenin yoğun olduğu bölgelerden biri olan koltuk altı, el ve ayak bölgesine enjekte edilen Botulinium toksini , ter bezlerini geçici süre bloke ederek ter üretimini engellemektedir. Botulinium toksini çok ince uçlu iğnelerle terleyen bölgeye sık aralıklarla uygulanır. Uygulamadan sonraki ilk hafta içerisinde tedavi sonuçları gözlenir.

 

Saç Ekimi: Sağlıklı bölgelerden alınan saçların sağlığını yitirmiş olan bölgelere nakline denir. FUE yönteminde saç kökleri lokal anestezi altında özel uçlu mikro motorlar ile tek tek alınarak saçsız alanlara, doğal saç çıkış açısı ve yönü dikkate alınarak yerleştirilir. Böylece saçlarınız eski haline dönüşerek doğal bir görünüm kazanır.

 

Lazer Epilasyon: İstenmeyen tüylerinizden tamamen  kurtulmak için en etkili yöntem olan lazer epilasyon; cildinize zarar vermeden kısa sürede etkili sonuçlar almanızı sağlayan konforlu bir uygulamadır.

 

Cilt Bakımı: Stres , hava kirliliği , makyaj, dengesiz beslenme , yorgunluk gibi etkenler cildin doğal dengesini bozar ve nem kaybına neden olur. Sağlıklı bir görünüme kavuşmak için cildini temizlemesi ve gerekli bakımı yapması gerekir.

 

Mezoterapi: Cildin parlaklığını , elastikiyet kaybını , yorgun görünümünü , güneş hasarlarını , sivilce-yara izlerini , saçlı derinin toparlanmasını ve canlanmasını sağlar. Selülit ve bölgesel sıkılaşma işlemlerinde de kullanılır.

 

Kimyasal peeling:  İnce kırışıklıklar , sivilce izleri , leke gibi problemlerin giderilmesinde kullanılan cilt soyma işlemidir.

 

Dermaroller/ Dermapen: Cilt gençleştirme , akne izleri , cilt çatlakları gibi problemlerin tedavisinde kullanılan minimal invazif bir yöntemdir.

 

Botox/ Dysport : Alın bölgesi kırışılklıkları ve göz çevresindeki kaz ayaklarının görüntüsünü hafifletmek ya da ortadan kaldırmak için kas içine uygulanan bir yöntemdir.

 

PRP: Cilt ve saçlı deri tedavilerinde kullanılan; kişinin kendi kanından elde edilen plazmaların cilt altına enjekte edilme işlemidir.

 

Dolgu Uygulamaları: Kollajen ve yağ dokusu kaybına uğrayan ciltlerin görünümünü düzeltmeye yönelik cilt altına enjekte edilerek uygulanan  kolay ve güvenilir bir yöntemdir.

 

Kılcal Damar Tedavisi:  Genetik yatkınlık , hassas ve ince deriye sahip olmak , güneş ışınlarına aşırı derecede maruz kalmak kılcal damarlarda genişlemeye sebep olur. Bu damarlar lazerle tedavi edilebilmektedir.

 

Lazerle Ben Tedavisi: Yüzde ve vücutta oluşan zararsız benlerinizden lazerle tek seansta ağrısız , acısız kurtulmanız mümkün.

 

Ameliyatsız Yüz Germe: Ağrısız , acısız son sistem uygulamalarla kollajen ve elastin yapımını destekleyen , ciltte toparlanma ve sıkılaşma sağlayan konforlu bir uygulamadır.

 

Estetik Merkezimizde Yapılan İşlemler

 

Lazer Epilasyon – İğneli Epilasyon

Botoks, Mezoterapi

Prp , Dermapen Tedavisi

Leke tedavisi , Cilt Gençleştırme

Ameliyatsız Yüz Germe

Göz Altı Işık Dolgusu Uygulamaları

Dolgu Uygulamaları

Ameliyat ve Sivilce İzlerinin Tedavisi

Ben ve Siğil Tedavisi

Lazerle Kılcal Damar Tedavisi

Bölgesel İncelme ve Sıkılaşma

Terleme Tedavisi

Selülit Tedavisi

Cilt Bakımı , Kalıcı Makyaj

Saç Ekimi

Dövme Silme

Acil Durumlar

Tıbbi ihtiyacınız olduğu tüm durumlarda 7/24 arayabilirsiniz.

Çalışma Takvimi

Pazartesi-Cuma 08.00 – 17:00
Cumartesi 08.00 – 12.00 
Pazar : Kapalı